حریم خصوصی

حریم خصوصی

دلتاکالا با تأکید بر احترام به حریم خصوصی کاربران، برای ارائه خدمات امن و مطمئن به شما نیازمند جمع‌آوری برخی اطلاعات شخصی خودتان هستیم. در اینجا، توضیح می‌دهیم که چه نوع اطلاعاتی جمع‌آوری می‌شود و چگونه از آنها استفاده می‌شود:

  • اطلاعات مورد نیاز برای خرید و تحویل سفارش: برای پردازش و ارسال سفارش شما، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن، و ایمیل مورد نیاز است. از طریق این اطلاعات می‌توانیم خدمات به شما ارائه دهیم و سفارش شما را به شیوه امنی اجرا کنیم.

  • اطلاعات تکمیلی برای اشخاص ثالث: شما می‌توانید برای تحویل سفارش از اطلاعات نام، آدرس و تلفن شخص دیگری استفاده کنید. اطلاعات ارائه شده تنها برای تحویل سفارش و بازدهی به شما استفاده می‌شود و به هیچ وجه به اشخاص دیگری منتقل نمی‌شود.

  • اطلاعات تحت عنوان "کوکی" و "IP": هنگام استفاده از وب‌سایت یا اپلیکیشن دلتاکالا، ممکن است اطلاعات تکمیلی مانند نوع دستگاه، زبان و سیستم عامل دستگاه، شناسه اندروید، شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه، جست‌وجوهای انجام شده و مدت استفاده از دلتاکالا جمع‌آوری شود. این اطلاعات به منظور بهبود تجربه کاربری، مطالعه علت گزارش خطا و ارائه خدمات مرتبط به کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد و به هیچ عنوان به شخص حقیقی مشخص مرتبط نمی‌شود.

  • خبرنامه و اطلاع‌رسانی: اگر تمایلی به دریافت خبرنامه‌ها و ایمیل‌های اطلاع‌رسانی دلتاکالا ندارید، می‌توانید عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنید.

در دلتاکالا، هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌دانیم و به هیچ شخص یا سازمان دیگری اطلاعات شخصی آنها را منتقل نمی‌کنیم، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشیم در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهیم.

تمام تلاش‌های ما برای حفاظت از اطلاعات کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرقانونی به اطلاعات شخصی آنها صورت می‌گیرد. همچنین، مسئولیت هرگونه سواستفاده احتمالی از اطلاعات کاربران به عهده خود کاربران است و دیجی‌کالا هیچگونه مسئولیت قانونی در این زمینه ندارد.

برای هرگونه سوال یا اطلاعات بیشتر، با اطلاعات تماس زیر تماس بگیرید

02128425066