بهترین چای ساز موجود در بازار سال 99

یکی از نوشیدنی های محبوب در کشور ایران چای می باشد که از قدیم الایام مرسوم بوده است. به همین علت است که استفاده از چای ساز در کشور ایران بسیار رایج است چرا که مصرف چای به یک عادت روزمره تبدیل شده است. استفاده از چای ایرانی دارای طعم خاصی بوده که حس آرامش را القا می کند. برای خیلی از افراد درست کردن چای کمی دشوار است و یا در برخی موارد زمان کافی برای دم کردن چای وجود ندارد. در این بین بهتر است از چای ساز کمک بگیرید.

1-چای ساز فلر مدل TS117

چای ساز فلر مدل TS۱۱۷ یک محصول کارآمد و هوشمند با طراحی بسیار زیبا است که برای آماده سازی انواع چای وسایل و نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. وزن چای ساز حدود ۱.۸۹۰ کیلوگرم است و قابلیت حمل آسان به صورت جداگانه را دارد.چای‌ساز فلر مدل TS 117  دارای یک سنسور الکترونیکی سوئیچ از حالت جوش به گرم‌نگهدارنده است.جنس محفظه‌ی کتری شیشه و پلاستیک فاقد مواد BPA  است و قوری آن از شیشه مقاوم به حرارت ساخته شده است.ترموستات ایمنی که برای این چای‌ساز در نظر گرفته شده در حالت بدون آب یا در صورت روشن‌بودن پیوسته به مدت سه ساعت به طور خودکار دستگاه را خاموش می‌کند. سیم چای‌ساز به پایه متصل است و به این ترتیب می‌توان به قابلیت جداسازی کتری از پایه و استفاده از آن به صورت بدون سیم اشاره کرد.

2-چای ساز تیفیل مدل TF-208

چای سازها عمدتاً از دو قسمت قوری و کتری تشکیل می‌شوند. این محصول دارای ابعاد ۲۱۰ *۲۷۰*۳۹۰ میلیمتر و وزن ۱.۵ کیلوگرم است. جنس بدنه کتری آن استیل است که از دکمه مخصوصی که به روی دسته آن قرار گرفته شده است،چای ساز تیفیل مدل TF-208برای جوشاندن آب استفاده می‌شود.این محصول دارای توان حرارتی ۱۵۰۰ وات است که آب را به سرعت به جوش می‌رساند و سپس با تغییر حالت، میزان مصرفی را کم می‌کند و آب را گرم نگه می‌دارد تا چای در قوری به راحتی دم بکشد.


 

ب3-چای ساز هاردستون مدل TM3220

چای ساز وجود قوری اضافه، جهت دم کردن دمنوش های گیاهی، قهوه و یا دمنوش های میوه ای یکی از مزیت‌های قابل استفاده این محصول به حساب می‌آید. کتری این محصول از بدنه استیل و مقاوم ساخته و طراحی شده است که می‌تواند به طور اتوماتیک از حالت جوش به حالت گرمکن تبدیل شود.در این چای ساز از هاردستون مدل TM3220تنظیمات کاربردی برای تغییر میزان دمای کتری و قوری استفاده شده است و شما به راحتی می‌توانید چای ساز را به روی درجه ۱۰۰-۸۰-۶۰ و یا ۴۰ برای کاربردهای متفاوت قرار دهید.

4-چای ساز فیلیپس مدل HD7301/00

این چای ساز از یک کتری بزرگ ۱.۹ لیتری برای جوشاندن آب و قوری شیشه ای ۰.۹ لیتری برای دم کردن چای استفاده می‌کنند. کتری این محصول از توان ۷۰۰ وات برای جوشاندن سریع و پلاگین C شکل استفاده می‌کند.

کتری این چای ساز مجهز به سیستم حفاظت در برابر خشک شدن آب است. در صورتیکه کتری به صورت تصادفی روشن شود یا آب کافی درون آن وجود نداشته باشد دستگاه به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد. این دستگاه پس از جوشاندن آب به حالت گرمکن وارد می‌شود و چراغ Keep Warm روی دسته، روشن می‌شود و آب را تا نزدیکی نقطه جوش گرم نگه می دارد.برق کل چای ساز فیلیپس مدل HD7301/00توسط پایه‌ی زیرین کتری تامین می‌شود که دارای کابل برق بوده و طوری طراحی‌ شده است تا در صورت نیازنداشتن به کابل بلند، اضافات سیم در آن قرار گیرد و کابل برق کوتاه‌تر باشد. باوجود این پایه، کتری در حین فعالیت و گرم‌شدن می‌تواند گردش 360 درجه داشته باشد و محدود به چپ و راست نشود.

(جهت خرید چای ساز کلیک کنید)

5-چای ساز فوما مدل FU-771

چای ساز پیرکس فوما مدل ۷۱۱ دارای یک کتری ۲.۸ لیتری و قوری ۱.۵ لیتری است که در برابر حرارت از مقاومت بالایی برخوردار است.المنت های قدرتمند این چای ساز در کثری از ثانیه آب را به نقطه جوش می رساند.چای ساز دم آور فوما فضای کمتری را نسبت به چای سازهای دیگر اشغال می کند و باعث بهینه سازی فضا می شود .قرار گرفتن قوری روی کتری باعث می‌شود حرارت به مرور از کتری به سطح زیرین قوری منتقل شود و باعث دم کشیدن چای به تدریج شود. بالا بودن توان و قدرت کتری برقی این چای‌ساز می‌تواند ظرفیت کامل آب را ظرف چند دقیقه به جوش آورد. حالت گرم نگه‌دار این چای‌ساز نیز باعث می‌شود پس از آماده شدن چای درصورتی که مدتی برای سرو آن طول بکشد، حرارت چای مطلوب بماند.

6-چای ساز پارس خزرمدل TM-3500SP

چای‌ساز «پارس خزر» (Pars Khazar) مدل TM-3500SP، بسیار ساده، ارزان‌قیمت، مقاوم و با توان مصرفی نسبتا بالایی طراحی‌شده است.

این چای ساز دارای یک کتری و قوری جداگانه است که کتری آن به وسیله یک المنت داخلی داغ می‌شود و قوری آن هم به روی یک صفحه دیجیتالی گرمکن قرار می‌گیرد. روشن و خاموش شدن این دستگاه توسط یک مدار الکتریکی ساده کنترل می‌شود و دارای فیلتر چای ضدزنگ و قابلیت استفاده همزمان دو قوری اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که پارس خزر، یک شرکت بزرگی ایرانی است که از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبا ژاپن، آغاز به کار کرده است. این شرکت در زمینه‌های ساخت لوازم‌خانگی، فعالیت‌های گسترده‌ای را در کشور انجام می‌دهد.

7-چای ساز بوش مدل TTA2201

برای تهیه چای شما می‌توانید از دو محفظه جداگانه برای جوشاندن آب و گرم نگه داشتن آن و‌همچنین قوری که می تواند چای را دم کند استفاده کنید. کتری آب این محصول ۲ لیتر گنجایش و قوری آن دارای حجم ۰.۷ لیتر می باشد.این چای ساز به لطف اتصال مرکزی ۳۶۰ درجه می‌تواند کتری و قوری را در هر موقعیتی قرار دهد و سوئیچ انتخابگر موجود در دسته آن می‌تواند سطح آب را داغ کرده و سپس آن را به نقطه‌ی جوش برساند. این چای ساز از ۱۷۸۰ وات برای جوشاندن آب استفاده می کنید.

8-چای ساز بوش مدل TTA5883

جداره داخلی این چای ساز از جنس استیل ضد زنگ به همراه المنت حرارتی پنهان است، که در آن برای جلوگیری از دیده شدن رسوب در فنجانی چای، از فیلتر ضد رسوب قابل تعویض از جنس استیل ضد زنگ استفاده شده است.تنظیم دمای، روی دسته کتری می‌تواند برای جوشاندن آب و یا گرم نگه داشتن آن مورد استفاده قرار بگیرد. قفل ایمنی درپوش این چای ساز از آسیب رساندن به پوست دست بر اثر بخار داغ جلوگیری می‌کند و در صورت داغ شدن بیش از حد و خشک شدن آب، به طور اتوماتیک خاموش می‌شود و از دستگاه محافظت می‌کند.اين محصول دارای دو درجه آب بوده یکی حالت جوش و ديگری حالت گرم نگهدارنده است. 

(جهت خرید چای ساز کلیک کنید)

9-چای ساز تفال مدل BJ500D10

کتری چای ساز از ظرفیت ۱.۸ لیتر و قوری آن حدود ۰.۷ لیتر چای را در خود ذخیره می‌کند. بدنه قوری از شیشه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است که در آن همچنین از صافی ضد زنگ برای قرارگیری برگ‌های چای استفاده شده است.این کتری با طراحی بدون سیم با قابلیت چرخش 360 درجه روی پایه می‌باشد. این چای ساز جهت نشان دادن در حالات مختلف دارای چراغ های نشانگر سبز (روشن بودن وضعیت گرم نگهدار) و نارنجی (روشن بودن کتری) می‌باشد. سیم 1.4 متری دستگاه را میتوان پس از استفاده در محفظه نگهدارنده زیر پایه جمع آوری کرد.

10-چایی ساز راک مدل TM3040

شرکت راک با به کارگیری مهندسین مجرب و نیروی کار ماهر ،طی چند سال گذشته به شکل چشمگیری توسعه پیدا نموده است

چای ساز پیرکس راک مدل TM3040 با طراحی زیبا و توان بالا بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. این دستگاه ضمن به جوش آوردن سریع آب و توان مصرفی ۱۸۵۰ تا ۲۲۰۰ صفحه گرم نگهدارنده قوری، باعث می‌شود تا چای به آرامی دم بکشد.

بیشتر بخوانید:

(برترین دستگاه های آب میوه گیری بازار)

( قهوه ساز مناسب و معرفی بهترین و پرفروش ترین قهوه سازها )

کلیدواژه : چای سازکتری
delta kala
ارسال دیدگاه