بهترین برند دهان شویه ها برای سلامت دهان و دندان

همانطور که می دانید دندان ها فقط ۲۵% فضای دهان را تشکیل می دهند و یکی از مهم ترین اعضای بدن می باشند. بهداشت دهان و دندان هم به همان میزان و حتی بیشتر مهم است. این عضو مهم همانند دیگر اعضای بدن نیازمند مراقبت و پیشگیری از بروز آسیب های احتمالی می باشد به همین علت در ادامه این مقاله بهترین برند های دهان شویه را به شما معرفی می کنیم.

1-دهان شویه اورال بی – ORAL-B

برند اورال بی یکی از شناخته شده ترین برندهای تولیدکننده محصولات بهداشتی و مراقبت از دندان می باشد. دهانشویه محصولی است که مانع تشکیل پلاک دندانی و پوسیدگی آن شده و از بیماری های دهانی و لثه ای جلوگیری می کند و باعث استحکام لثه می گردد. دهانشویه های اورال بی در مدل های مختلف دارای خاصیت ضد التهاب دهان و گلو می باشد. اسانس اوکالیپتوس استفاده شده در برخی از مدل ها در بهبود التهاب گلو ناشی از سرماخوردگی موثر است.

 2-دهان شویه کول گیت – COLGATE

دهانشویه کول گیت دارای خاصیت ضد پلاک و ضد پوسیدگی دندان است و با رایحه و اسانسی که دارد برطرف کننده ی بوی بد دهان و دندان است و احساس طراوت و تازگی را در دهان بوجود می آورد. دهانشویه سومین راه پیشگیری از پوسیدگی دندان می باشد و استفاده از آن واجب می باشد. اگر دهانشویه دو بار در روز استفاده شود، در کاستن از التهاب لثه موثر است. یکی از ویژگی های خوب دهانشویه کول گیت این است که باعث تغییر رنگ دندان نمی شود.

3- دهان شویه پیرات – PIERROT

پیرات یکی از تولیدات برند فوشیما می باشد که یکی از تولیدکنننده های قدر و معتبر اروپاست. دهانشویه ضد پلاک پیرآت، یک دهانشویه ایده آل است که با پلاک های دندان مبارزه می کند و بر طرف کننده بوی بد دهان است. این دهانشویه با طعم نعناست و احساس تازگی دلپذیری را در دهان فراهم می کند. این دهانشویه عاری از الکل و فلوراید است. سر بطری این محصول درجه بندی شده است و می توان میزان دهانشویه مورد نیاز برای هر بار مصرف را اندازه گیری کرد. به طور کلی دهانشویه پیرات ضد پلاک است، لثه ها را سالم نگه می دارد، باعث تقویت دندان و مانع از پوسیدگی آنها می شود، ضد رسوب است و باعث تازگی نفس می شود.

4-دهان شویه لیسترین – LISTERINE

دهانشویه لیسترین محصولی از کشور ایتالیا می باشد و با خاصیت ضد عفونی کنندگی که دارد باکتری های دهان را از بین می برد و به نقاطی از دهان که مسواک به آنها دسترسی ندارد نفوذ می کند. این محصول همچنین با ایجاد یک لایه محافظ و ضد حساسیت برروی دندان، حساسیت را تسکین می دهد و یا از بروز حساسیت جلوگیری می‌کند. همچنین قادر است تا با شستشوی سریع حفره‌های دهان و دندان از التهاب و بروز خونریزی جلوگیری کند. این محصول را می‌توان داروی آرامش بخش و مسکن سریع برای دندان‌ها دانست.

5-دهان شویه ایرشا – IRSHA

یکی از ویژگی های دهانشویه نفوذ به نقاطی از دهان است که مسواک به آنها دسترسی ندارد و به همین علت استفاده از آن واجی و بسیار مفید می باشد. دهانشویه ایرشا دارای خاصیت ضد پلاک و ضد پوسیدگی دندان است و با رایحه و اسانسی که دارد برطرف کننده ی بوی بد دهان و دندان است و احساس طراوت و تازگی را در دهان بوجود می آورد. دهانشویه سومین راه پیشگیری از پوسیدگی دندان می باشد.

جهت خرید دهان شویه کلیک کنید.

6-دهان شویه سیگنال – SIGNAL

برند سیگنال یکی دیگر از برندهایی است که در تولید محصولات بهداشت و مراقبت از دندان بسیار شناخته شده است. سیگنال دهانشویه‌‌های متنوع با طعم و ساختار متفاوتی به بازار عرضه کرده است که به از بین بردن پلاک‌های میکروبی می‌کنند و با محافظت از لثه از پوسیدگی دندان‌ها هم جلوگیری می‌کنند. دهانشویه سیگنال حاوی موادی است که به طعم و بوی خوش دهان کمک می کند.

7-دهان شویه میسویک – MISSWAKE

مسویک یکی از برندهای موفق در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان می باشد. یکی از تولیدات این برند، دهانشویه می باشد. این محصول بیماری های مربوط به دهان را که بسیار آزاردهنده می باشد و گاه منجر به درد یا بوی بد دهان می گردند را تسکین می دهد و یا از بروزشان جلوگیری می کند. برای پیشگیری از این مشکلات استفاده از یک دهانشویه خوب می تواند کارساز باشد. دهانشویه مسویک با ایجاد یک لایه محافظ و ضد حساسیت بر روی دندان، حساسیت آن‌ را تسکین داده و یا از بروز حساسیت جلوگیری می‌کند.

 8-دهان شویه وی وان – VI-ONE

وی وان برندی ایرانی می باشد که در زمینه ی دهانشویه بسیار موفق ظاهر شده است. همانطور که می دانید یکی از بیماری‌های مربوط به دهان، قارچ یا برفک دهانی است. این بیماری که معمولاً روی زبان، زیر زبان و در کناره‌های دهان بروز پیدا می‌کند در اثر ضعف ایمنی بدن و از بین رفتن باکتری‌های مفید دهان و نشست باکترهای مضر بوجود می‌آید. از علائم آن سفیدی، طعم بد دهان و به سختی غذاخوردن است. دهانشویه های برند وی وان هر یک کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. یکی از مدل های این برند در زمینه ی بهبود برفک دهانی بسیار قوی ظاهر شده است.

9-دهان شویه جی یو ام – G.U.M

برند جی یو ام یکی دیگر از برندهای تولید کننده محصولات مراقبت از دندان و دهان می باشد که این روزها بسیار هم به چشم می خورد. دهانشویه های این برند به نرمی لکه ها را از سطح دندان و مناطق دور از دسترس مثل فضای بین دندان ها و شکاف های میکروسکپی مینای دندان پاک می کند و یک روکش حفاظتی را برای جلوگیری از چسبیدن و تجمع لکه ها بوجود می آورد. منتول موجود در فرآورده و اسانس پپرمنت در اکثر فرآورده های بهداشتی دهان، به عنوان ضد عفونی کننده و خوشبوکننده دهان وجود دارد. از مزایای دیگر این دهانشویه، عدم ایجاد رنگ روی دندان ها می باشد.

10- دهان شویه مریدنت – MERIDENT

برند مریدنت، یکی از برندهای متعلق به گروه محصولات بهداشت دهان و دندان گروه صنعتی پاکشو می باشد. دهانشویه مریدنت بوسیله فلوراید موجب استحکام مینای دندان شده و باعث کاهش و از بین رفتن پوسیدگی دندان ها می شود. دهانشویه مریدنت حاوی مواد آنتی باکتریال می باشد که با کنترل پلاک باعث کاهش التهابات لثه می شود. همچنین این ماده باکتری های مولد بوی بد دهان را از بین برده و موجب خوشبو شدن دهان می شود. از دیگر ویژگی های این دهانشویه می توان به طراوت و تازگی تنفس و خنک کنندگی فضای دهان و دندان اشاره کرد.

 بیشتر بخوانید:

بررسی ۱۰مدل از بهترین رول های ضد تعریق بازار

معرفی بهترین مارک رژ لب (10 برند معروف رژ لب در جهان)

delta kala
ارسال دیدگاه