خرید لباس زیر زنانه مناسب و نگهداری از آن

راهنمای خرید لباس زیرزنانه

انتخاب لباس زیر مناسب میتواند روی زیبایی شما تاثیر داشته باشد؛ در حقیقت اگر شما انتخاب درستی برای لباس زیر نداشته باشید، با پوشیدن زیباترین لباس ها باز هم جذاب بنظر نمی‌رسید. در بخش اول این مطلب از دلتاکالا به نکاتی درباره چگونگی نگهداری لباس زیر زنانه پرداخته و سپس در مورد نکات خرید لباس زیر خواهیم گفت.

بسیاری از خانم ها علاوه بر خرید سوتین با سایز های اشتباه، از آنها اشتباه نیز نگهداری می کنند. این درحالیست که اکثراٌ هزینه زیادی هم بابت خرید لباس زیر پرداخته می شود. حال می خواهیم بدانیم چگونه بهترین سایز سوتین را انتخاب کنیم و چطور از آن ها مراقبت نماییم؟

انواع لباس زیر زنانه

نکاتی کاربردی در نگهداری از لباس زیر زنانه

  • شستن لباس زیر با ماشین لباسشویی ممنوع:

اغلب خانم‌ها سوتین‌های خود را در ماشین لباسشویی می شویند و این کار باعث می شود که الیاف لباس کش بیاید و از عمر آن کاسته شود. باید بدانید لباس زیرها را نباید با دیگر لباس ها شسته شود زیرا آلودگی های خاصی در آنها وجود دارد که به لباس های دیگر انتقال پیدا می‌کند. در نتیجه بهتر است لباس های زیر خود را با دست بشویید.

  • اشتباه در خشک کردن لباس های زیر:

یکی دیگر از اشتباهات خانم ها، هنگام خشک کردن می باشد.اغلب خانم ها، لباس های خصوصی را زیر لباس های دیگر پنهان می‌کنند. باید مطمئن باشید که آنها در جای تمیزی آویزان شوند.

  • تعویض روزانه لباس زیر:

برای سلامت خود سعی کنید که هر روز لباس های زیر تعویض و شسته شوند.

شستن لباس زیر زنانه

نکات مهم خرید لباس زیر زنانه

بیشتر خانم ها سینه بند هایی با سایز اشتباه خریداری می کنند و نمی دانند که چگونه باید سایز مناسب خود را پیدا کنند. در این قسمت با اشتباهات رایج خرید لباس زیر آشنا می شوید:

  • خرید لباس زیر با سایز بسیار کوچک :

بهتر است بدانید که لباس زیر های خیلی تنگ باعث باعث تولید قارچ و عفونت می‌شود .

  •  لباس زیری که کاملا اندازه است، دلیلی بر مناسب بودن ندارد :

اگر لباس زیر کاملاً فیت بدن شما می باشد همیشه بهترین انتخاب نیست. لباس زیر با چند بار شسته شدن دوباره تنگ می شود. خانم ها باید چند وقت یکبار از لباس زیرهای راحت و پاچه دار استفاده کنند.

لباس زیر زنانه

  • پوشیدن لباس زیر توری در تابستان :

شاید فکر کنید که با گرم شدن هوا باید لباس هایی بپوشید که شما را خنک نگه می دارد؛ بنابراین لباس زیر توری اولین انتخاب شما باشد. این لباس زیر ها باعث می شوند که رطوبت و باکتری به سرعت به این مناطق حمله ور شده و باعث مشکلات زیادی شود. بهترین لباس ها در تابستان آن هایی هستند که جنسشان از الیاف طبیعی می باشد، مثل نخ یا بامبو تا بتواند عرق و رطوبت اضافه را از روی پوست جذب کند .

  • برای لباس زیر خود پول زیادی خرج نمی کنید :

بیشتر خانم ها هنگام خرید لباس زیر شروع به صرفه جویی می کنند و دوست دارند کمترین هزینه برای آن بپردازند. اما باید دقت داشته باشید که لباس زیر جزء مهم ترین لباس ها می باشد زیرا احتمال به وجود آمدن بیماری ها در این قسمت بسیار بالاست پس حتما از جنس های مرغوب استفاده کنید تا کمتر دچار حساسیت و آسیب شوید .

  • خرید لباس زیر بدون هیچ درز و شکافی :

شاید فکر کنید لباسی که هیچ درزی ندارد ، می تواند بهترین باشد و لباس زیر باید کاملاً یکدست باشد اما این درز ها کمک می کند که لباس زیر کاملا به پوست فرد نچسبد و باعث ایجاد حساسیت نشود .

همچنین بخوانید:

ارسال دیدگاه