بخاری گازی و شومینه های مدرن برای دکوراسیون خانه

دسته‌بندی نشده 26/09/2017 26/07/2018


با توجه به اهمیت خانواده ها به طراحی دکوراسیون،چند سالی است که استفاده از بخاری گازی در قسمت های مختلف خانه علاوه بر اینکه فضای زیادی را اشغال می کند باعث زشتی و ناهماهنگی در چینش وسایل و دکوراسیون می شود. بر همین اساس در این روزها اکثر خانه هایی که جدید ساخته می شوند از ابتدا برنامه ای برای گرمایش ساختمان نوساز دارند بدین ترتیب که در بدترین حالت از سیستم پکیج و رادیاتور استفاده می کنند و در خانه های لوکس از سیستم های تهویه مطبوع مناسب برای بهره برداری هرچه بهتر استفاده می کنند.
اما خانه های قدیمی و سنتی از این قاعده مستثنی نیستند و آن ها هم تمایل دارند که در محیطی زندگی کنند که زیبا باشد و با حداقل امکاناتی که دارند از فضای داخلی منزل خود لذت ببرند. طبیعتا امکان این وجود ندارد که خانه خود را از نو بسازند و سراغ رادیاتور و .. بروند و همچنین احتمالا امکان این وجود ندارد که تخریباتی برای لوله کشی پکیج و رادیاتور داخل ساختمانشان داشته باشند.
در زیر نمونه هایی از طراحی های نوین ارائه شده است که با سیستم های برقی و گازی طراحی شده است که در هر خانه ای اعم از قدیمی و جدید قابل اجرا است و نیاز به تخریبات آن چنانی و از بین بردن دیوار و سنگ و سرامیک کف خانه را ندارد که می تواند جلوه خاص و ویژه ای به دکوراسیون منازل بدهد.

هیچ نیازی نیست که نگران دودکش بخاری گازی باشید، دقیقا مثل اینکه یک اجاق گاز باشد. این شومینه یا بخاری گازی آنقدر موثر گاز را می سوزاند که دیگر نیازی به دودکش نیست فقط باید مطمئن شوید که صحیح و درست نصب شده باشد.

بخاری گازی
صفحه های عریض شومینه
این مدل شمینه و یا بخاری گازی به نوعی شبیه به تلویزیون است که داخل دیوار قرار می گیرد و مناسب سالن پذیرایی است که جلوه خاص و باشکوهی را برای میهمان می سازد.

بخاری گازی

طرحی زیبا و ایمنی برای خانه های ساحلی

بخاری گازی خانه
بخاری گازی با اجاق هیزمی مخصوص اتاق خواب
این گونه بخاری ها در هر فضایی قابل استفاده است و متناسب با نوع دکوراسیون فضا می تواند طرح دلخواه را پیاده سازی کرد.

بخاری گازی خانهشومینه برقی (بخاری برقی)
هیچ گونه آتش واقعی ای داخل این شومینه یا بخاری برقی وجود ندارد ولی در نمونه های جدید که در تصویر مشاهده می کنید با LED بسیار واقع گرایانه شعله های آتش به نمایش درآمده است. این نوع شومینه ها نیاز به دودکش برای تخلیه گاز ندارد و انتخاب بسیار مناسبی است برای خانه های لوکس. همچنین به راحتی می توانید بالای آن یک تلیویزون نصب کنید و در محیط گرمو زیبایی که ایجاد میکنید شروع به تماشای کانا های مورد علاقه خود کنید.

بخاری برقی

گاهی انتخاب رنگ های جسورانه به همراه طرح های هنری، یک فضای باریک و دل مرده را می تواند به فضایی دلگرم و آرامش بخش تبدیل کند.

بخاری گازی طرح مدرن
نمونه ای بسیار مناسب برای مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستند.

بخاری گازی تابلویی
طبیعتا هر کدام از این تصاویر در کنار زیبایی که دارند و روح تازه ای را به خانه می بخشند، در صورتی می توانند خانه شما را گرم کنند که موارد بهینه سازی مصرف انرژی را رعایت کنید. برای مثال از نفوذ هوای سرد با روش های مختلف از جمله استفاده از پنجره های کوچک و و دوجداره و … جلوگیری کنید.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر